BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

O nas

Firma KLS, działająca od 2001 roku, to profesjonalna, polska, rodzinna firma, oferująca usługę wynajmu i serwisu odzieży roboczej dla większości branż zarówno produkcyjnych, jak i usługowych.

   Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu odzieży zarówno dla firm małych, średnich, jak i koncernów. Odzież, którą oferujemy, wyprodukowana jest specjalnie dla pracowników wielu gałęzi przemysłu, począwszy od branży spożywczej z zastosowaniem norm HACCP, poprzez przemysł ciężki, a skończywszy na branży specjalistycznej z wymogami zastosowania odzieży antyelektrostatycznej, trudnopalnej czy kwaso i ługoochronnej, dając im wygodę w użytkowaniu i zapewniając bezpieczeństwo w wykonywaniu zadań.

   Zdejmujemy ciężar z firm produkcyjnych, jakim jest dobór, zakup i czyszczenie odzieży roboczej pracowników. Gwarantujemy najwyższą jakość tekstyliów oraz obsługę i opiekę naszych specjalistów na najwyższym poziomie. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie, dopasowując rodzaj naszej oferty, do konkretnych wymagań odbiorcy.

   Posiadamy swoją własną, nowoczesną pralnię serwisową, wyposażoną w automatyczne systemy dozowania detergentów, własne systemy informatyczne, pozwalające na pełną ewidencję każdej sztuki odzieży roboczej oraz raportowania napraw odzieży. Działamy zgodnie z systemem zarządzania ISO 9001:2015 oraz mamy wdrożony system RABC.

   Wybierając firmę KLS, będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy i z pewnością pracownicy zatrudnieni w Państwa firmie, poczują prawdziwy komfort pracy.